This post is also available in: angielski, niemiecki

Monika i Konrad Wasylewscy są wielokrotnie nagradzanymi fotografami ślubnymi, członkami elitarnych międzynarodowych organizacji:

  • Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych, ISPWP – International Society of Professional Wedding Photographers www.ispwp.com
  • Bildpoeten, stowarzyszenie najlepszych niemieckich fotografów ślubnych www.bildpoeten.de
  • Best of Wedding Photography, organizacja non-profit najlepszych fotografów ślubnych, wyłącznie „na zaproszenie” www.bestofweddingphotography.com

Organizacje te zrzeszają tylko najwybitniejszych fotoreporterów ślubnych z całego świata. Monika i Konrad Wasylewscy przyjmują w trakcie roku tylko ograniczoną ilość zleceń z czego większość jest wykonywana za granicą w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji i innych krajach – ich praca nie jest rutynowa, a przygotowanie merytoryczne i techniczne gwarantuje najwyższą jakość zarówno niezapomnianych momentów w fotoreportażu, jak i artystycznego spojrzenia na wyjątkowe plenery ślubne.

Monika

Kiedyś znajomi brali ślub. Nieśmiało zapytałam, czy będę mogła wykonać kilka zdjęć podczas uroczystości? A Oni na to, że bardzo chętnie i nawet nie kilka, gdyż powierzają mi całą dokumentację tego dnia.
I tak to się zaczęło…

W swojej pracy staram się przede wszystkim uchwycić najbardziej ulotne chwile i najpiękniejsze emocje. Marzeniem każdej Pary Młodej są niebanalne zdjęcia ślubne, ukazujące ich szczęście i miłość. I ja właśnie te marzenia staram się spełniać.

Konrad

„Pan fotograf jest chirurgiem?”, wyraz twarzy mojego rozmówcy – bezcenny. Po chwili konsternacji ciekawość bierze górę.

„Jak to? Dlaczego chirurgia i fotografia?”, pyta wnikliwie.

„Ponieważ to ludzie. Wyraz twarzy, który mówi wszystko. Uśmiech. Zaskoczenie. Łza. Zdjęcia, które będziecie oglądać za kilkadziesiąt lat i poczujecie atmosferę, wrażenia, uczucia, zapachy tego dnia.”, odpowiadam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *